Медики назвали знайомий і дуже корисний для здоров’я серця продукт – волоський горіх. Він володіє унікальним складом і зменшує загрозу смерті на 45 відсотків.

Також волоські горіхи корисні не тільки для серцево-судинної системи, але і для головного мозку. Вони багаті альфа-ліноленовою кислотою, причому її вміст вище в порівнянні з іншими горіхами в кілька разів. Крім того, в ньому присутні поліненасичені кислоти омега-3 і речовини, які мають протизапальні та антиоксидантні властивості.

Мононенасичені жири, що містяться в волоських горіхах, зменшують ризик виникнення проблем з судинами і серцем.

Вчені з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я Марта Гуаш Ферре провели масштабне дослідження, учасниками якого стали 200 000 чоловік. Експеримент йшов 30 років. Результати роботи довели, що за умови прийому трьох порцій волоських горіхів на тиждень загроза смертності знижується на 45 відсотків.

Крім цього медики відзначають і інші корисні властивості продукту. Він зменшує зростання новоутворення при раку молочної залози і знижує показник холестеролу в крові.

Відзначається, щоб поліпшити стан здоров’я горіхи не обов’язково вживати кожен день, достатньо декількох порцій в тиждень.