Медики розповіли про те, як часто паразити потрапляють в організм, і назвали ознаки зараження ними. Виявляється, найпоширенішою причиною проникнення глистів в тіло є контакт з тваринами, а серед симптомів їх появи можна виділити несподіваний кишковий розлад, слабкий імунітет, вугровий висип, біль у м’язах і суглобах.

Паразити здатні за кілька секунд проникнути в людину. Вони є на всіх предметах або тварин. У більшості випадків паразити потрапляють в організм, ледь сталося зіткнення з котом чи собакою. Великий ризик приховують в собі і немиті продукти харчування. Найголовніша небезпека полягає в тому, що симптоми зараження виявляються лише тоді, коли організм вже серйозно пошкоджений. Експерти розповіли про ознаки, що показують зараження організму.

Читайте також:  Лікарі розповіли, що відбувається з організмом людини у разі відмови від сексу

Несподіване кишковий розлад, що супроводжується загостреним газоутворенням і розпиранням внизу живота. Дана ознака може хвилювати безперервно або проявлятися тимчасово, що пояснюється інтоксикацією тіла.

Слабкий імунітет людини, який викликають глисти, піддаючи його нерідким алергічним реакціям і хворобам. Це призводить до подальшої появи інших інфекцій.

Висипання на шкірі, невластиві їй, можуть підтверджувати наявність гельмінтів. Такими показниками є дерматит, кропив’янка, екзема, вугрі та інші шкірні захворювання.

Паразити можуть існувати в суглобових сумках і м’язах. Саме тому у людини, яка ними заражена, виникають болі і набряки у всьому тілі.