Продовження молодості шкіри сприяє такий продукт як зливу – її вживання підвищує рівень колагену.

Слива названа лікарями одним із найкращих продуктів для підтримки гладкості та пружності шкіри, завдяки чому довше зберігається її моложавість – про це повідомило видання The Sun.

Поширена і доступна за ціною зливу, констатують медики, багата на вітамін С, завдяки якому підвищується концетрація колагену – головного «білка молодості» для шкіри.

«Фіолетові плоди уповільнюють процес старіння та підвищують в організмі рівень колагену, який забезпечує міцність та еластичність шкіри», – поінформували медики.

Крім того, у зливі багато інших важливих для ефекту омолодження речовин – вітаміну А, вітаміну Е. Насичена клітковиною та вологою, вона стимулює перистальтику, сприяє очищенню кишечника, протистоїть виникненню застійних процесів у ньому – це теж позитивно позначається на стані шкіри, допомагає запобігати запаленню , почервоніння.

Також для збереження шкіри якомога довше пружної та візуально молодої експерти порадили вживати в їжу курячі яйця. Ще один доступний засіб молодості – вода: достатнє пиття перешкоджає появі глибоких зморшок.