Американські медики з NIDDK розповіли, які сигнали з боку організму здатні вказувати на наявність каменів у нирках. Ігнорування таких симптомів загрожує серйозними наслідками.

Зазвичай при згаданій проблемі людина скаржиться на гострий біль. Вона дислокована в області спини, внизу живота або ж з однією з нижніх частин спини. Однак є й інші прояви, серед них наявність крові в сечі. Про це пише 20 minutos.

Остання також може набувати каламутний колір в парі з різким неприємним запахом. Буває і так, що камені в нирках стають причиною проблем з сечовипусканням, спроби справити нужду супроводжуються ріжучим болем.

Читайте також:  Низький гемоглобін: 7 симптомів вкажуть на небезпечний стан

У деяких пацієнтів при зазначеному стані спостерігаються нудота, жар, блювота і озноб. При наявності подібних симптомів не можна їх ігнорувати, рекомендовано в оперативному порядку звернутися за консультацією до лікаря.

Звернули увагу медики, що кілька досліджень демонструють, що знизити ризик каменів у нирках допомагають лимонад і апельсиновий сік, оскільки в них є цитрат. Він заважає трансформації кристалів в камені.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News