Людина повинна повноцінно харчуватися кілька разів в день, в той же час деякі відмовляються від вечері. Медики розповіли про деякі наслідки даного режиму.

Фахівці підтримали думку, що обід повинен бути ситним, а вечірня трапеза досить легкою, так як для збереження здоров’я вкрай важливий не обсяг з’їденої їжі, а час її прийняття. При запропонованому стилі харчування може нормалізуватися вага. В даному випадку, відзначають дієтологи, поліпшується самопочуття, з’являється відчуття легкості.

В ході експерименту лікарі спостерігали за жінками у віці 18-45 років. Вони щодня з’їдали різні страви, отримуючи однакову кількість калорій. Через рік ті з них, хто волів повноцінний обід, утримуючись від вечері, схудли на 5-6 кг. Дами, які ситно вечеряли, скинули всього кілька десятків грамів, зазначають медики.

Їжа, що приймається днем, поповнює організм необхідною енергією. Після цього у людини не повинно виникати бажання перекусити печивом або цукерками, так як дані ласощі негативно позначаються на фігурі і здоров’я в цілому.