Індійські медики розповіли, чому вони вважають вживання кави частіше 2-х разів на день взимку небезпечним. Доводи лікарів наведені в зарубіжному джерелі.

Багато людей після пробудження прагнуть порадувати себе цим напоєм, який дозволяє їм зосередитися і активніше почати день. При цьому фахівці нагадали, кава змушує організм швидко втрачати рідину, що вкрай шкідливо для здоров’я нирок, так як парний екскреторний і інкреторний орган починає працювати в посиленому режимі. З урахуванням зимової пори року, стан може ще більш посилитися. В кінцевому рахунку це загрожує супутніми проблемами зі здоров’ям. Людям з проблемами в сечостатевій системі слід бути особливо обережними.

«Напій відноситься до діуретиків – це речовини, які змушують організм виробляти більше сечі, ніж зазвичай, і кофеїн збільшує приплив крові до нирок, що змушує їх виділяти більше води», – пояснили експерти.

Ідеальним варіантом, на думку медиків з Індії, є вживання кави до 2-х разів на день. Щоб відшкодувати втрачену організмом рідину краще більше пити простої води, теплого чаю.