ГоловнаНовини Здоров'яОфіційно: випромінювання від стільникових телефонів не становить загрози

Офіційно: випромінювання від стільникових телефонів не становить загрози

У суперечці про шкоду мобільних телекомунікаційних пристроїв, здається, поставлено крапку. Результати дворічного дослідження в рамках американської «Національної програми по токсикології» не виявили згубних наслідків впливу частот 2G і 3G на організм. А адже саме ці стандарти зв’язку вважалися найбільш небезпечними.

Мобільний телефон width=

Дослідження проводилося на мишах. Протягом двох років вони піддавалися навіть більшому випромінюванню, ніж те, яке гіпотетично могло виходити від стільникових телефонів. Сеанси тривали по дев’ять і більше годин на день.

«Навіть в таких умовах кількість онкозахворювань, в тому числі, пухлин мозку, у гризунів не зросла. А значить, зв’язку між випромінюванням від мобільного телефону і ризиком виникнення онкології сумнівні », – вважають експерти з Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.

Читайте ще:  «Ще 5 хвилин»: чим небезпечний пересип

Втім, не все так ідеально. Дослідники виявили, що у особин чоловічої статі, задіяних в експерименті, незначно збільшилася кількість пухлин серця. При цьому в стані здоров’я самок гризунів ніяких відхилень не було.

Джерело: MedikForum