Вакцинація залишається найнадійнішим засобом профілактики нового виду коронавірусної інфекції, проте багато хто боїться робити щеплення від COVID-19, бажаючи уникнути можливих ускладнень. Медики з ОАЕ назвали шість продуктів, які допоможуть впоратися з небажаними наслідками.

Арабські фахівці звернули увагу на фрукти і овочі, які зміцнюють імунітет і в цілому благотворно впливають на здоров’я людини. Краще вживати плоди, в яких міститься велика кількість вітаміну С.

Він сприяє виробленню білих кров’яних клітин, які допомагають в боротьбі з інфекційними захворюваннями. Даний вітамін міститься в болгарському перці, цитрусових, броколі і шпинаті. Далі йдуть горіхи, які допомагають тримати імунну систему, а також інші органи в тонусі. Арабські медики радять після вакцинації вживати кеш’ю, фісташки, мигдаль і волоські горіхи.

На третьому місці списку виявилася жирна риба. Вміщені в лососевих та інших морських сортах омега-3 жирні кислоти сприяють зменшенню запалення, знижують тиск і очищають судини. Ці корисні жири також допомагають при ревматоїдному артриті, вовчаку та інших аутоімунних захворювань. Більш того, вони захищають від серцево-судинних недуг і від онкології.

Далі йде курячий бульйон. Вчені довели, що ця страва має протизапальний ефект, тому допомагає полегшити симптоми, які виникають при ГРВІ, грипі та інших вірусних захворюваннях.

Крім цього медики рекомендували вживати устриці, в яких багато цинку. Даний елемент сприяє виробництву білків, які допомагають боротися з вірусними інфекціями. Також арабські фахівці радять вживати якомога більше води. Вона сприяє виробленню антитіл після імунізації.

При цьому медики не рекомендували вживати в їжу напівфабрикати і оброблені продукти. Також слід відмовитися після вакцинації від алкоголю і куріння.

Джерело: alarabiya