Сама по собі звичка перекушувати не є небезпечною ні для здоров’я, ні для фігури – але важливо правильно вибирати, що саме їсти.

Перекушувати, звичайно, не дуже корисно, але в наш важкий час можна. Зрештою, їжа – один з найпростіших способів впоратися з тривогою і влаштувати собі маленький сплеск ендорфінів. Але якщо ви турбуєтеся за свою фігуру, намагайтеся не вибирати «безпечні» перекушування, від яких одна шкода — не тільки для краси, але і для здоров’я.

Овочеві чіпси

Не всі овочі однаково корисні, і, чесно кажучи, готові овочеві чіпси до власне овочів мають дуже невелике відношення: як правило, до складу продукту входить досить багато додаткових речовин, які зводять нанівець всю користь сушеної моркви або капусти. Найкраще їсти овочі свіжими, але якщо раптом ви любите чіпси, то приготуйте їх самі — так ви принаймні будете впевнені, що в них не міститься нічого, крім власне овочів і оливкової олії.

Читайте також:  Фахівці назвали десерти, які можуть призвести до отруєння важкими металами

Готовий попкорн

Взагалі-то попкорн – один з небагатьох фаст-фуд продуктів, від яких дієтологи не рекомендують відмовлятися навіть тим, хто сидить на найсуворішій дієті. Це відмінний спосіб заповнити дефіцит вуглеводів без шкоди для фігури: адже в середній порції попкорну міститься всього 30 калорій. Але тільки в тому випадку, якщо цей попкорн не містить ніяких підсолоджувачів, ароматизаторів та інших добавок — а цього, на жаль, неможливо гарантувати у випадку з готовим продуктом.

Продукти з висівками

Булочки з висівками, мюслі і каші — все це може здатися відмінною ідеєю, але тільки в тому випадку, якщо ви готуєте їх самі, а не купуєте готові суміші: магазинні суміші злаків можуть «коштувати» вам 300 калорій за порцію — приблизно стільки ж, скільки жирний пончик з цукровим сиропом. Вся справа в тому, що в багато магазинні мюслі і випічку додають занадто багато масла і жирів, а також натрію — і все це, зрозуміло, позначається на фігурі і здоров’я далеко не кращим чином.

Читайте також:  Високий рівень холестерину: прості продукти допоможуть його знизити, заявили дієтологи

Морква

Удар в саме серце: така яскрава, така смачна, така корисна… і така солодка! Саме високий вміст сахарози і робить моркву небезпечною для нашої фігури, особливо якщо їсти її в необмежених кількостях. Тому одна, ну, максимум, дві штучки в день – а більше ні-ні!

Злакові батончики

Безпечні тільки ті, які ви приготуєте самі — у всіх інших часто міститься патока, цукровий сироп, шоколадна глазур та інші додаткові інгредієнти, які зводять нанівець всю користь злаків і горіхів. На жаль.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News