У лютому багато з нас вже починають мріяти про весну, хоча за вікном стоять морози і падає сніг. Дієтологи з Індії пропонують кілька страв, які надають зігріваючий вплив і в цілому піднімають настрій.

Паста з цукіні. Гострий присмак цієї страви може задовольнити тягу до чогось особливого. А якщо додати сюди болгарський перець, гриби, помідори і тофу, то дана паста стане ще корисніше для здоров’я.

Гарячий кислий суп. Це класична страва китайської кухні, яка відома позитивним впливом на настрій. Даний суп швидко готується, його можна зробити всього за 20 хвилин. Наповнений овочами і приправами, соусами і спеціями, він є ідеальним вибором для тих, хто любить страви швидкого приготування.

Соуси з сиром. Включайте в свій раціон побільше овочів з яскравим забарвленням на зразок солодкого перцю, моркви, кукурудзи і гороху. Бланшуйте їх, обсмажуйте і заправляйте сирним соусом. Можна також посипати це блюдо зверху тертим сиром.

Томатний суп з базиліком. Чудова страва на всі часи і при будь-якому сезоні. Томатний суп зігріває нас зсередини, а його багатий гострий смак стає ще більш чудовим, якщо додати туди базилік.

Лазанья. Ще один різновид їжі, що піднімає настрій. Гостра страва з рясним включенням туди свіжих овочів і розплавленого сиру. Один вид лазаньї вже проганяє смуток. Дана їжа також зміцнює здоров’я, оскільки містить багато білків і вітамінів, як пише The Health Site.