Коли на ногах з’являються шишки, це стає справжньою проблемою. З такими ногами дуже складно підібрати відповідне взуття, та й саме по собі відчуття не дуже приємне. Однак за допомогою нехитрих способів від шишок можна досить швидко позбутися. Ми пропонуємо найбільш прості і разом з тим результативні способи.

Народні способи боротьби з шишками на ногах

1. Для приготування ліків знадобиться 300 грам води і столова ложка лаврового листя. Воду потрібно довести до кипіння, кинути в неї подрібнені листя і кип’ятити приблизно 5 хвилин. Після цього потрібно зняти склад, з вогню і злити в закриту ємність (ідеальним варіантом є термос). На наступний ранок її потрібно профільтрувати і злити в будь-яку ємність. Протягом дня слід потроху пити цю рідину, а ввечері готувати нову. Тривалість прийому ліків становить 3 дні, а повторюється процедура після тижневої перерви.

Читайте також:  Лікарі попередили про смертельну небезпеку опалого листя

2. Другий спосіб є більш тривалим – його тривалість складає близько 2 місяців. Потрібно взяти 100 грам горілки і залити нею 5 лаврового листя. Через тиждень ліки готові – їх потрібно прикладати у вигляді компресу до хворого місця на ніч. При цьому спати краще в шкарпетках.

3. Ще один варіант полягає в приготуванні мазі з йоду і аспірину. Для приготування потрібно 5 таблеток аспірину перетворити в порошок і змішати з 10 грамами йоду. Одержаний склад намазувати на область шишок і через деякий час позитивний результат не змусить себе чекати. При цьому даний засіб можна використовувати не тільки для лікування шишок, але і при хворих суглобах.

Читайте також:  Рис і макарони анітрохи не корисніші за солодощі

4. Допоможе побороти шишки на ногах звичайна йодна сітка. Її потрібно намалювати після розпарювання ніг.

5. Рідина, приготована на основі йоду і лимонного соку, дозволяє не тільки позбутися від шишок, але і від сухої шкіри, а також від мозолів на п’ятах. Пропорції інгредієнтів повинні бути рівними.

Всі перераховані рецепти є цілком доступними для приготування. При цьому вони надають дійсно позитивний вплив на організм. Не потрібно бігти в аптеку і купувати дорогі медикаменти – адже народна медицина набагато ефективніше. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider