Типові симптоми, які зазвичай виникають при похміллі, загальне виснаження, головний біль або нудота.

Ці типові скарги на похмілля є ознакою того, що організм був перевантажений кількістю алкоголю.

До того ж стимулює організм виділяти більше води через нирки. Це означає, що занадто багато алкоголю впливає на водний баланс.

Продукти для відновлення після похмілля

Сніданок вранці після вечірки дуже важливий для відновлення після похмілля. Якщо похмілля сильне, ви повинні пити достатньо рідини, особливо води.

Наступні продукти рекомендуються для полегшення похмілля.

1. Банан.

Банани люблять спортсмени, тому що вони містять калій. І це та сама причина, яка робить їх хорошими союзниками проти похмілля. Коли ви страждаєте від похмілля, ваше тіло втрачає велику кількість калію. Який необхідно поповнювати, тому вживання банана, може забезпечити таке необхідне полегшення.

Читайте також:  Яйця містять триптофан, який допомагає витримати стрес

2. Бджолиний мед.

Мед є одним з тих чудових продуктів, який допомагає полегшити похмілля. Фруктоза в солодкій речовині допомагає організму краще засвоювати алкоголь, а також містить калій, такий як банани.

Досить взяти від двох до шести чайних ложок меду. Більше того ви можете об’єднати його цілющі властивості з бананами для подвійної дози, яка змусить вас почувати себе краще. Але, якщо у вас є які-небудь захворювання, наприклад діабет, бажано уникати меду у високих дозах.

3. Помідори

Є причина, чому люди люблять пити томатний сік на наступний день після свята. Він багатий вітамінами, мінералами і ферментами, що алкоголь «краде» у вас в організмі, і містить фруктозу, яка допомагає виведенню алкоголю з організму. Один із способів зупинити похмілля — це пити томатний сік, змішаний з каєнським перцем, цукром і лимоном.

Читайте також:  Чи можна з ранку пити чай, який ви не допили ввечері

4. Вода

Доведено, що вона працює краще, ніж, ймовірно, будь-який інший рецепт в цій статті. Але пам’ятайте одну річ що пити воду необхідно відразу після повернення додому з вечірки або ще краще під час вечірки.