Медіа-видання Daily Express у свій публікації заявляє, що є пряність під назвою гуньба сінна (пажитник), що знижує рівень цукру в крові на 25%, перешкоджаючи тим самим розвитку цукрового діабету. Другою властивістю даної харчосмакової добавки є боротьба з раком.

Цукровий діабет нерозривно пов’язаний з хронічними недугами. В такому випадку слід переглянути свої харчові переваги і перейти на дієту з мінімальним вмістом цукру. Таким чином можна запобігти настанню важкої хвороби.

Не менш ефективним методом є вживання пажитника, що сприяє зниженню глюкози в крові. Фахівці помітили, що при введенні в раціон даної харчової добавки рівень цукру в добовій сечі зменшується на 54%. Разом з тим різко знижується холестерин, то ж відноситься до тригліцеридів.

Протягом століть рослина вважали протиотрутою, медикам відомі багато його корисні властивості. Пряність можна ефективно використовувати в ході курсу лікування, спрямованого на придушення онкологічного захворювання.

Гуньба сінна перешкоджають розвитку злоякісних клітинних структур. Він також ефективно допомагає при імпотенції, застуді, облисінні і проблеми з нирками.