Індійські медики перерахували 5 продуктів, які при повторному нагріванні загрожують отруєнням. Під цю категорію потрапляє картопля.

Багато людей готують їжу, прибираючи її в холодильник, а на наступний день розігрівають її, тільки варто знати про те, що ця звичка є однією з основних причин харчового отруєння, попереджають лікарі з Індії. Зокрема, термічно оброблений шпинат слід з’їдати відразу після приготування або на наступний день, але в холодному вигляді, оскільки він містить нітрати, а при нагріванні вони перетворюються в нітрити, які є канцерогеном і отрутою для організму.

У цьому ж списку смажена картопля, так як всі її поживні переваги обертаються проти здоров’я людини, якщо помістити продукт в мікрохвильову піч. Небезпека таять в собі і яйця, хоч в смаженому вигляді, хоч у вареному, суть в тому, що вони змінюють склад і можуть бути небезпечними для шлунка, не кажучи вже про те, що смак, запах і текстура стають неприємними.

У список внесена і курка, якщо її їдять через день або кілька після дня готування, оскільки при повторному нагріванні склад білка змінюється, що може викликати проблеми з травленням. Гриби також загрожують проблемами зі здоров’ям на увазі зміни їх структури, тому краще готувати їх на раз.