Відомо, що ослаблений організм – потенційний дім для всіх хвороб. Правильне харчування і фізичні вправи є необхідною умовою підтримки здоров’я в цілому. Поряд з цим, не менш важливий і хороший сон. За словами фахівців, щоденний раціон повинен містити продукти, які можуть поліпшити якість нічного відпочинку.

Згідно з дослідженнями, ромашковий чай зменшує тривогу і депресію. Крім того, він здатний зміцнити імунну систему і поліпшити здоров’я шкіри.

Другий не менш корисний для сну продукт – жирна риба, така як лосось, тунець або форель. Вона багата вітаміном D і Омега-3 кислотами, які стимулюють вироблення серотоніну, повідомляє The Times of India.

Волоські горіхи також є хорошим джерелом корисних жирів, що призводить до поліпшення сну. Що не менш важливо, в них міститься мелатонін, який нормалізує фази сну.

Ще один напій – пасифлора чай, традиційно використовуваний для лікування ряду захворювань. Він також знижує рівень занепокоєння. Заспокійливі властивості чаю сприяють сонливості, тому його рекомендовано пити на ніч.