У багатьох мегаполісах світу спостерігається високий рівень забруднення повітря, що досягає часом багаторічного максимуму. Шкода здоров’ю людей, що живуть в такій обстановці, порівняний з викуреною пачкою сигарет. Експерти вивчили проблему і назвали прості і доступні способи, що дозволяють очистити легені.

Парова терапія – один з кращих способів очистити легені. Вдихання водяної пари відкриває повітряний канал і допомагає позбутися від слизу. Проблема забруднення повітря збільшується взимку через повільний рух вітру. Дим і туман застоюються біля землі, утворюючи смог.

В несприятливому навколишньому середовищі люди страждають від сухого кашлю, що дозволяє разом зі слизом вивести з легень пил і смоли. Відповідно, варто практикувати контрольований кашель.

Зелений чай має безліч переваг для здоров’я. Напій багатий антиоксидантами, що знижують запалення легенів. Інші компоненти чаю можуть захистити ніжну тканину органу від шкідливого диму. Вчені провели дослідження за участю 1000 дорослих жителів Південної Кореї і з’ясували, що легені функціонують краще у людей, які щодня випивають по дві чашки зеленого чаю.

Крім того, велику користь принесе вживання протизапальних продуктів (куркума, капуста, вишня, волоські горіхи, бобові і мед), а також підтримання в чистоті житлових приміщень.