Група зарубіжних експертів назвала 3 захворювання, які в зимовий час особливо небезпечні. У зв’язку з чим фахівці радять цим групам людей проявляє велику обережність. Матеріал відповідного змісту опублікований в джерелі Healthy.

Однією з найбільш підступних хвороб, які несуть в собі загрозу взимку, є астма. При цьому людей, які відчувають хрипи і задишку, це теж стосується. Різкий температурний перепад при виході з приміщення на відкрите холодне повітря призводить до оніміння язика і почуття здавленої шиї, через деякий час підвищується ризик бронхоспазму.

Таким особам в морози краще просто залишатися вдома, приймати відповідні ліки для поліпшення стану.

У багатьох чоловіків і жінок у віці в холоди погіршується самопочуття при артриті. Вчені також виявили, що через хворобу вони страждають від важкої депресії через нездатність нормально рухатися. Переохолодження – сильний негативний фактор, що сприяє розвитку запального процесу в суглобах, що несе серйозну загрозу для здоров’я.

Рішеннями служать: більш теплий одяг, посилення фізичної активності поза періодом загострень, відвідування лікаря, притримування всіх профілактичних заходів щодо ГРВІ.

Людям з проблемами з серцем слід бути не менш обережними, так як в зимовий час збільшується ймовірність серцевого нападу. Це пояснюється тим, що низька температура підвищує кров’яний тиск, в результаті чого навантаження на життєво важливий орган посилюється.

Серед заходів захисту: відмова від вживання кофеїну, алкоголю, не менш важливо покінчити з курінням. Слід віддавати переваги теплим напоям і стравам, насиченим корисними речовинами.