Доктор Ібрагім Магді Хуссейн перерахував продукти, які допомагають успішніше здавати іспити. Суть в тому, що вони покращують концентрацію і здатність до запам’ятовування.

Ібрагім Магді Хуссейн радить батькам приділяти увагу правильному харчуванню, стежити за руховою активністю своїх чад, так як все це відіграє значну роль у концентрації уваги і здатності до запам’ятовування. Особливо це стосується складання іспитів, коли школярам і студентам особливо потрібно докладатися розумових зусиль.

У список рекомендацій увійшла риба, краще тунець, суть в тому, що в його складі міститься велика кількість корисних речовин, серед них залізо, йод, цинк, фосфор, магній і калій, мідь, хром, кальцій, марганець, селен і натрій. Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 стимулюють роботу головного мозку.

Читайте також:  Невролог назвав напої, які провокують мігрень

З поставленим завданням успішно справляються і горіхи, особливу увагу доктор приділив арахісу, завдяки фолієвій кислоті, яка в ньому присутня активізується мислення і пам’ять. Вчені при цьому довели, що його регулярне вживання покращує когнітивні функції на 60%, що важливо не тільки для молодих людей, але й старших осіб.

Фахівець рекомендує перед іспитами пити напої з корицею або додати приправу до страв, що відноситься і до імбиру, обидва варіанти покращують роботу серцево-судинної системи, що безпосередньо позначається на концентрації. Сюди ж відноситься і поліпшення енергії.

Молоко сприяє виробленню глутатіону, який позитивно впливає на функціонування мозку, у зв’язку з чим його теж слід вживати перед тестами для підвищення успішності їх здачі.

Читайте також:  За підвищеною мерзлякуватістю часто ховаються проблеми зі здоров'ям