ГоловнаНовини Здоров'яЛікар назвав продукти, які допомагають успішніше підготуватися до іспитів

Лікар назвав продукти, які допомагають успішніше підготуватися до іспитів

Доктор Ібрагім Магді Хуссейн перерахував продукти, які допомагають успішніше здавати іспити. Суть в тому, що вони покращують концентрацію і здатність до запам’ятовування.

Навчання

Ібрагім Магді Хуссейн радить батькам приділяти увагу правильному харчуванню, стежити за руховою активністю своїх чад, так як все це відіграє значну роль у концентрації уваги і здатності до запам’ятовування. Особливо це стосується складання іспитів, коли школярам і студентам особливо потрібно докладатися розумових зусиль.

У список рекомендацій увійшла риба, краще тунець, суть в тому, що в його складі міститься велика кількість корисних речовин, серед них залізо, йод, цинк, фосфор, магній і калій, мідь, хром, кальцій, марганець, селен і натрій. Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 стимулюють роботу головного мозку.

Читайте також:  Як уберегтися від кліщів: інфекціоніст назвав простий спосіб

З поставленим завданням успішно справляються і горіхи, особливу увагу доктор приділив арахісу, завдяки фолієвій кислоті, яка в ньому присутня активізується мислення і пам’ять. Вчені при цьому довели, що його регулярне вживання покращує когнітивні функції на 60%, що важливо не тільки для молодих людей, але й старших осіб.

Фахівець рекомендує перед іспитами пити напої з корицею або додати приправу до страв, що відноситься і до імбиру, обидва варіанти покращують роботу серцево-судинної системи, що безпосередньо позначається на концентрації. Сюди ж відноситься і поліпшення енергії.

Молоко сприяє виробленню глутатіону, який позитивно впливає на функціонування мозку, у зв’язку з чим його теж слід вживати перед тестами для підвищення успішності їх здачі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News