Дієтолог Ханна Брей представила увазі 7 способів, які допоможуть зменшити біль мігрені. Одним з них є вдихання лавандової олії.

Мігрень є складним і багатофакторним станом нервової системи, впоратися з яким не так просто через нерозуміння причин. Все ж є способи зменшення негативного впливу. Одніє з важливих порад є розпізнавання знаків, які передують болю, серед них прискорене сечовипускання, затримка рідини в організмі і важкорухомість шиї за 48 годин до нападу.

Розуміння цього допоможе своєчасно вжити заходів щодо мінімізації посилюючих факторів. Експерт рекомендує не тягнути з прийомом прописаних лікарем ліків, якщо мають місце початкові симптоми. У тому разі, коли з’являється відчуття мігрені, яка підступає, слід негайно йти додому, щоб відпочити в темній і прохолодній кімнаті, без стимуляції у вигляді телевізора.

Зневоднення є одним з потенційних тригерів для мігрені, тому слід пити якомога більше води, доходячи до рекомендованої в день кількості 2 літра в день. Що стосується харчування, то Ханна Брей радить їсти їжу на основі вуглеводних і білкових складових, що впливають позитивним чином на рівень цукру в крові.

Зняти больові відчуття дозволяє і масаж, який полягає у впливі на основу голови і віскі. Не буде зайвим зігрівання шиї за допомогою шарфа або пляшки з гарячою водою. Зменшити біль при мігрені здатне вдихання лавандової олії і втирання м’ятної в віскі і область лоба.

Знизити ймовірність проблем з головними болями допомагають такі заходи: протизапальна дієта, відмова від вживання алкоголю, зменшення стресу, відстеження здоров’я кишечника. Сюди ж відносяться помірні фізичні вправи.