Ситний сніданок є одним із способів домогтися стрункості – з ним фахівці пов’язують ефект, який прискорює обмін речовин. На сніданок вони радять вживати певні поєднання продуктів.

Щоб мати хороший обмін речовин, пропускати сніданок не можна: для активізації метаболічних процесів, інтенсивного жироспалювання, прийом їжі вранці повинен початися не пізніше через годину після пробудження. Завдяки йому організм краще регулює коливання інсуліну, в клітинах підвищується чутливість рецепторів до цього гормону – таким чином, сніданок захищає від розвитку інсулінорезистентності та інших метаболічних порушень, асоційованих з набором зайвої ваги, діабетом.

Експертами в області схуднення були названі журналу “Домашний очаг” кращі продукти і їх поєднання на сніданок, що прискорюють обмін речовин. Наприклад, дієтологи радять вживати вівсянку з ягодами і горіхами. Дана страва дає повільні вуглеводи, що зберігають тривале відчуття ситості, і білок, чиє засвоєння вимагає великих енергетичних витрат.

Ще один приклад одного з кращих продуктових поєднань на сніданок – це яєчня з помідорами і цибулею. Яйця містять безліч поживних речовин, які збільшують м’язову масу і продовжують відчуття ситості, що захищає від переїдання, допомагає худнути, підтримувати вагу. Поєднуючи їх з помідорами і цибулею, ми отримуємо додатковий бонус для поліпшення роботи судин, що також сприятливо впливає на обмін речовин, до того ж знижує ризик хвороб серця і мозку.

Грецький йогурт з фруктами або ягодами. Такий йогурт постачає організм мононенасиченим жиром, необхідним для активних функцій, і великою кількістю білка, що дозволяє прискорити метаболізм, а разом з цим і процеси спалювання жиру. Ягоди, шматочки фруктів містять антиоксидантні речовини, також позитивно впливають на жировий обмін.

Авокадо з цільнозерновим хлібом – прекрасна альтернатива хлібу з маслом. Авокадо поєднує корисні омега – 3 жирні кислоти і клітковину, що поліпшує роботу кишечника і грає ключову роль в зниженні ваги. Разом з хлібом на сніданок це дасть ефект дуже довгої ситості, а також проявить дію прискорює обмін речовин.

Зелений чай або вода з лимоном також рекомендуються для вживання вранці – вони допомагають організму відновити втрачену вологу, без якої активний метаболізм просто фізично неможливий. Маленька хитрість: якщо випити зелений чай в кінці прийому їжі, його антиоксиданти допоможуть організму швидше спалювати жир.