У Німеччині вчені одного з університетів довели, що вранці після пробудження корисно випивати склянку води, причому натщесерце. Завдяки даній процедурі шлаки і токсини виводяться з організму на 20% швидше.

води

Фахівці запросили для участі в експерименті 20 добровольців, до групи включили чоловіків і жінок. Волонтерам запропонували випивати вранці після пробудження склянку бутильованої води. Протягом експерименту вчені стежили за змінами в організмі учасників, фахівці відзначили значне поліпшення метаболізму.

Шкірний покрив у людей став кращим, в ряді випадків почервоніння, лущення шкіри і висипання зникли. Наприкінці експерименту дослідники зафіксували позитивні зміни. Тон обличчя у людей став рівним, шкірний покрив – гладким, волосся при цьому набули більш живого вигляду.

Аналізуючи результати клінічного дослідження вчені встановили, що в учасників експерименту підвищився імунітет, що дозволяє організму ефективніше протистояти вірусам. Щоранку рекомендується випивати 300 мл питної води, причому перші позитивні зміни почнуться через два тижні.