ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найнебезпечніші для мозку людини напої

Названо найнебезпечніші для мозку людини напої

Названі популярні напої, які здатні становити небезпеку для здоров’я людини. Мова йде не тільки про солодку газовану воду, але навіть несподіваних чаї або бульйоні.

Енергетики

В содовій, купленому соку або квасі відзначається значний вміст цукру, і якщо тривалий час вживати такі напої, негативний вплив виявляється на короткочасну пам’ять. Збої фіксуються насамперед в активності гіпокампу.

У різних супах і бульйонах у ряді випадків спостерігається високий вміст жирів і солі, на тлі чого підвищується ризик виникнення інсульту. Крім того, можливе підвищення артеріального тиску.

Питна вода за умови вмісту там алюмінію збільшує ймовірність хвороби Альцгеймера. Напої з високим рівнем кофеїну загрожують посиленням стресу. Якщо часто вживати каву, підвищується вміст катехоламінів, що тягне за собою збільшення частки кортизолу. При зловживанні також проявляють себе дратівливість або безсоння. Те ж стосується і чаю, де є кофеїн.

Читайте також:  Як позбутися від жиру на животі за допомогою їжі: поради дієтолога

Користі організму і мозку зокрема не принесуть і алкогольні напої. Вони діють подібно нейротоксину, затуманюючи свідомість. Серйозні порушення в роботі мозку можуть виникати і через енергетики, де має місце комбінація з цукру і кофеїну.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News