На перший погляд готові окуляри для читання можуть здатися зручним і швидким рішенням, але насправді воно приховує багато підводних каменів. Експерти розповіли про недоліки таких окулярів і як правильно підібрати аксесуар, щоб не нашкодити здоров’ю.

Чим небезпечні дешеві пластикові окуляри:

  • готові окуляри виконані за стандартними параметрами. Тобто будь-яке відхилення від норми в них не враховується, що негативно позначиться на функції очей, повідомляє сайт офтальмологічної клініки;
  • навіть заявлені виробником параметри окулярів часто не відповідають реальності. Наприклад, різниця в діоптріях може досягати 0,50. Швидше за все, не співпаде центрування і інші параметри;
  • проблеми може викликати і матеріал оправи. Іноді він провокує алергічну реакцію, а в деяких випадках може прийти в непридатність вже через рік регулярної шкарпетки.
Читайте також:  Британські медики назвали ознаки раку підшлункової

За словами експертів, на ринку готової оптичної продукції такі ситуації не рідкість. Як правило, мова йде про дешеві окулярах, вироблених в Азії, які не відповідають ГОСТам і медичним вимогам.

Хороші окуляри коштують недешево, що цілком зрозуміло – це гарантія якості і високотехнологічної обробки лінз, повідомляє сайт спеціалізованого підприємства. Тільки в салоні оптики можна отримати консультацію професіонала, який допоможе підібрати максимально підходящі окуляри, щоб скорегувати якість зору.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News