Жителі Великобританії часто скаржаться на здуття живота. Експерти вивчили проблему і назвали природний засіб, що дозволяє полегшити стан людини.

Здуття живота – це дискомфорт, що з’являється після переїдання або зловживання газованими напоями. Зазвичай в якості вирішення проблеми лікарі призначають медикаментозне лікування, але виявилося, з симптоматикою також може справлятися олія CBD.

Як повідомляється в журналі Cannabis і Cannabinoid, рослина, з якого роблять олію, використовується в медицині століттями. З її допомогою лікуються різні розлади, в тому числі, пов’язані з шлунково-кишкового тракту. Компоненти в значній мірі беруть участь в нормальній фізіології функцій кишечника, наприклад, в моториці, переробці жиру, сигналі голоду, запаленні.

Читайте також:  Ряд продуктів корисні захисту від захворювань, викликаних запаленням

Доктор Кеннет Браун розповів, що, коли CBD зв’язується з рецептором CB1, він зменшує надлишкову шлункову кислоту, допомагає нижньому стравоходу запобігти рефлюкс і збільшує приплив крові до слизової оболонці шлунка, швидше загоюючи виразки. В деяких випадках проблеми можуть початися після вживання рослинного препарату.

Експерти рекомендують для боротьби зі здуттям живота виключити з раціону цвітну капусту, паростки, броколі, цибулю. Хворий повинен з’їдати п’ять порцій фруктів і овочів в день.