Деякі продукти харчування здатні чинити сильний вплив на організм людини. Дослідники вирішили вивчити, яким чином впливає на здоров’я популярний продукт, які багато хто любить.

Знижує ризик виникнення раку

Вчені з Медичного центру Університету Вандербільта з’ясували, що вживання йогурту знижує ризик розвитку раку легенів на 33%, пише WeChat з посиланням на наукові роботи. До цього ж висновку прийшли і дослідники з Китаю. Відзначається, що у людей, які часто їли йогурт, значно знижується ризик виникнення раку стравоходу, сечового міхура і товстого кишечника.

Імовірність передчасної смерті

Йогурти є також засобом для профілактики багатьох інших захворювань, таких як інсульту, депресії, інтоксикації. За даними Американської кардіологічної асоціації, жінки, які з’їдали приблизно п’ять стаканчиків йогурту на тиждень, ризик розвитку гіпертонії був на 20% нижче, ніж у тих, хто вживав менше одного на місяць. Крім того, вживання цього молочного продукту знижує ризик розвитку аденоми в прямій кишці.

Читайте також:  Робота в офісі без вікон наражає на ризик діабетиків

Йогурти також багаті великою кількістю вітамінів і мікроелементів. Вони допомагають заповнювати нестачу вітамінів В1, В2, В6, В12. Також цей продукт допомагає і схуднути, завдяки високому вмісту білків і пробіотиків.

Правильне вживання

Однак при всіх своїх корисних властивостях, йогурти підходять не всім в якості корисного перекусу. Наприклад, їх не варто вживати людям з цукровим діабетом. Експерти розповіли, на що звернути увагу, щоб отримувати користь від йогуртів:

  • вибирати йогурт з натуральними інгредієнтами;
  • пити його через дві години після їжі;
  • полоскати рот після вживання йогурту;
  • не додавати в нього окріп і не гріти його;
  • не запивати ним ліки.
Читайте також:  Онколог назвав 10 ранніх симптомів раку крові