Журнал Американської Медичної Асоціації описує броколі як один з кращих продуктів для захисту від інсульту.

Інсульт не завжди можливо запобігти, але все ж певні зміни в способі життя знижують ризик судинної катастрофи для людини. У тому числі для кращого захисту головного мозку від інсульту вчені рекомендують дотримуватися практики здорового харчування. За даними Асоціації інсульту (SA), куріння, вживання алкоголю або малорухливий спосіб життя, можуть збільшити ризик інсульту, поряд з високим кров’яним тиском, миготливою аритмією, діабетом або нездоровою вагою. У свою чергу, здорове харчування може знизити ризики діабету, раку і серцево-судинних захворювань.

“Здорове харчування знижує ваші шанси на інсульт або транзиторну ішемічну атаку (ТІА)”, – підкреслюють експерти.

Журнал Американської Медичної Асоціації називає одним з кращих продуктів для захисту від інсульту брок\колі. Вчені констатують, що броколі особливо багата такою амінокислотою як глутамінова кислота. Дослідження північно-західного університету в Чикаго показало, що більш високе споживання глутамінової кислоти з їжею пов’язане з більш низьким кров’яним тиском.

“Немає ніяких сумнівів в тому, що броколі є одним з кращих продуктів для регулювання артеріального тиску”, – заявили при цьому дослідники.

Саме високий кров’яний тиск є найбільш значущим фактором ризику інсульту як у чоловіків, так і у жінок, нагадують лікарі.