У міру того, як жінки стають старше, їх основні потреби у вітамінах і поживних речовинах будуть змінюватися. Які таблетки найкраще підходять для жінок старше 40 років?

Вітамін К

Вітамін К активує білки, які відіграють роль у згортанні крові, метаболізмі кальцію та здоров’ї серця. Однією з його найбільш важливих функцій є регулювання відкладення кальцію. Іншими словами, він сприяє кальцифікації кісток і запобігає кальцифікації судин і нирок.

Доведено, що вітамін К забезпечує захист від карієсу і хронічних захворювань.

У дослідженні розглядалися вітаміни К1 і К2 як основні вітаміни, необхідні для здоров’я людини. Основний результат дослідження полягав у тому, що вітамін К може бути корисним доповненням до лікування остеопорозу. Це також може значно знизити захворюваність і смертність від серцево-судинних захворювань за рахунок зменшення кальцифікації судин.

Пробіотики

Це живі мікроорганізми, які можна вживати з ферментованими продуктами або добавками. Все більше і більше досліджень показують, що баланс або дисбаланс бактерій у вашій травній системі пов’язаний із загальним станом здоров’я та хворобами. Пробіотики сприяють здоровому балансу кишкових бактерій і пов’язані з широким спектром переваг для здоров’я.

NHS зазначає, що вважається, що пробіотики допомагають відновити природний баланс бактерій в кишечнику.

Інші важливі вітаміни, рекомендовані експертами для жінок старше 40 років, включають:

  • Магній
  • Вітамін Д
  • Вітамін В12
  • Кальцій
  • Омега-3 риб’ячий жир

Перед застосуванням добавок обов’язкова консультація лікаря.

Джерело: Express