Фахівці з Профілактичного центру Іллінойсу встановили, що серед продуктів, які споживаються сучасними дітьми, є, як мінімум, один, відповідальний за розвиток ожиріння. Таким продуктом медики назвали піцу.
 

Всі сучасні діти із задоволенням їдять піцу, але це блюдо – їх головний харчовий ворог. Дані Ілінойського університету показують, що піца не просто постачає в організм безліч калорій (друге місце після зернових десертів за їх кількістю). Медики з’ясували, що любителі піци в цілому поїдають більше калорій, вуглеводів і жирів.

«Зараз, коли діти у віці від 11-18 років споживають велику кількість піци, вони засвоюють лякаючу кількість калорій, жирів і солі, ніж якби вони не вживали піцу взагалі», – висловилися дослідники.

За статистикою, приблизно 20 відсотків дітей вживають піцу щодня. При цьому шматок піци містить близько 610 калорій, що, на думку фахівців, є “лякаючою цифрою» для дитячого організму. За словами головного спеціаліста з проблеми ожиріння Лізи Пауелл, є два способи вирішення цієї проблеми: перший – домогтися того, щоб діти їли менше піци; другий – зробити піцу більш корисною за складом начинки і тіста. Експерт переконана, що споживання піци дітьми в майбутньому стане однією з важливих проблем, пов’язаних з ожирінням. Цьому сприяє зростаюча популярність даного продукту.
 
Медики нагадують, що діти зовсім не враховують того, що вони споживають зайві калорії, як це відбувається у випадку поїдання піци.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО ПРОДУКТИ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ГЕН ОЖИРІННЯ

ОЖИРІННЯ: КОЛИ ВАГА СТАЄ ВЖЕ ЗАЙВОЮ?

СКЛАДЕНО СПИСОК ПРОФЕСІЙ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ ОЖИРІННЯ