ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі розповіли, від якого продукту товстіють діти

Лікарі розповіли, від якого продукту товстіють діти

Фахівці з Профілактичного центру Іллінойсу встановили, що серед продуктів, які споживаються сучасними дітьми, є, як мінімум, один, відповідальний за розвиток ожиріння. Таким продуктом медики назвали піцу.
 
ожиріння у дітей

Всі сучасні діти із задоволенням їдять піцу, але це блюдо – їх головний харчовий ворог. Дані Ілінойського університету показують, що піца не просто постачає в організм безліч калорій (друге місце після зернових десертів за їх кількістю). Медики з’ясували, що любителі піци в цілому поїдають більше калорій, вуглеводів і жирів.

«Зараз, коли діти у віці від 11-18 років споживають велику кількість піци, вони засвоюють лякаючу кількість калорій, жирів і солі, ніж якби вони не вживали піцу взагалі», – висловилися дослідники.

За статистикою, приблизно 20 відсотків дітей вживають піцу щодня. При цьому шматок піци містить близько 610 калорій, що, на думку фахівців, є “лякаючою цифрою» для дитячого організму. За словами головного спеціаліста з проблеми ожиріння Лізи Пауелл, є два способи вирішення цієї проблеми: перший – домогтися того, щоб діти їли менше піци; другий – зробити піцу більш корисною за складом начинки і тіста. Експерт переконана, що споживання піци дітьми в майбутньому стане однією з важливих проблем, пов’язаних з ожирінням. Цьому сприяє зростаюча популярність даного продукту.
 
Медики нагадують, що діти зовсім не враховують того, що вони споживають зайві калорії, як це відбувається у випадку поїдання піци.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО ПРОДУКТИ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ГЕН ОЖИРІННЯ

ОЖИРІННЯ: КОЛИ ВАГА СТАЄ ВЖЕ ЗАЙВОЮ?

СКЛАДЕНО СПИСОК ПРОФЕСІЙ, ЯКІ ВИКЛИКАЮТЬ ОЖИРІННЯ