Вживання всього одного персика на день допоможе зміцнити здоров’я серця та захиститися від раку. Про користь цих плодів розповіли профільні спеціалісти.

Персик містить у собі дуже багато цінних речовин. У ньому присутні білок, кальцій, клітковина, фосфор, залізо, калій, цинк, вітамін А та різні поліфеноли.

Крім цього, в м’якоті цього плода дуже багато антиоксидантів. До того ж, це досить низькокалорійний продукт. Персик допомагає організму боротися з окислювальними процесами. Цей фрукт запобігає передчасному старінню та захищає від різних захворювань. Персик благотворно впливає здоров’я серця. Він допомагає стабілізувати тиск і бореться із підвищеним рівнем поганого холестерину.

Персик благотворно впливає на травлення та знижує загрозу виникнення кишкових розладів. За рахунок вмісту великої кількості вітамінів плід сприяє регенерації тканин, що позитивно впливає на стан шкіри.

Цей фрукт полегшує симптоми алергії, а сполуки, що містяться в ньому, забезпечують захист від деяких видів онкології. Вчені довели, що у жінок, які вживають по два персики на день, знижується на 40% загроза виникнення раку молочної залози.

Крім цього, цей фрукт забезпечує захист імунної системи. Персик також чудово бореться з різними бактеріями, сприяє виведенню з організму нікотину та знижує рівень цукру в крові.