Онкологи Сеченовського університету склали «зелене» меню. Воно сприяє профілактиці онкологічних захворювань, а також допоможе підтримати сили, якщо людина вже захворіла.

За словами лікарів, щоб знизити ризик розвитку онкологічних захворювань, потрібно їсти більше зелених овочів. У них немає «поганих» швидких вуглеводів, вони не підвищують цукор в крові, не викликають ожиріння, а, навпаки, сприяють стабілізації ваги.

– Наукові дослідження показують: високий рівень інсуліну в крові пов’язаний з підвищеним онкологічним ризиком. Зайва вага та ожиріння можуть призвести до інсулінової резистентності та розвитку діабету 2-го типу. У цих випадках підвищується рівень інсуліну в крові і, відповідно, зростає ризик розвитку онкологічного захворювання”, — відзначили фахівці.

У “зелене” меню входять салатне листя, всі види капусти, шпинат, ріпа, зелена цибуля, цибуля-порей, зелень.

Американське онкологічне співтовариство пов’язує одну з трьох смертей через рак із зайвою вагою, неповноцінним харчуванням і / або з дефіцитом фізичних навантажень. До того ж у людей з ожирінням підвищується ризик рецидиву онкологічних захворювань.

Як повідомлялося раніше, ожиріння може спровокувати, в тому числі, рак печінки, простати, товстої кишки, нирок, матки і молочних залоз. І найнебезпечніше скупчення жиру в області черевної порожнини.