Ми всі приймаємо ліки, іноді або кожен день, в залежності від захворювання.

Якщо ви один з тих, хто вживає ліки, зверніть увагу на наведену нижче інформацію. Оскільки змішування ліків від певних захворювань або нездужань з наступними поширеними продуктами харчування викликає наслідки.

Звичайно, на ліках перераховані побічні ефекти і те, що ви не повинні робити при використанні ліків. Але ми часто не думаємо, що змішування ліків з певними продуктами, які ми їмо, може вступити в реакцію з цими ліками.

Це проблеми, які не вказані на зворотному боці наших упаковок таблеток і можуть бути небезпечними.

Певні продукти мають дуже несподівані ефекти при змішуванні зі специфічними ліками в організмі.

Банани

Якщо ви приймаєте ліки від кров’яного тиску, Ви повинні уникати бананів. Банани багаті калієм. Ліки від кров’яного тиску збільшують кількість калію в організмі, а надлишок калію може викликати проблеми з серцем. Залежно від ступеня вашого здоров’я, банан може стати особливо серйозною проблемою.

Виноградний сік

Якщо ви приймаєте будь-які ліки від холестерину, вам не слід пити виноградний сік, а також грейпфрутовий. Це тому, що, як відомо, посилює дію цих ліків в кровотоці. Що може викликати підвищений ризик побічних ефектів.

Журавлинний сік

Журавлинного соку слід особливо уникати, якщо ви приймаєте будь-який антикоагулянт. Дослідження показали, що у людей, які п’ють журавлинний сік під час прийому цих препаратів, спостерігається різке розрідження крові. Така проблема може призвести до серйозних ускладнень здоров’я.

Шпинат

Шпинат шкідливий для тих, хто приймає ліки від розрідження крові, так як він робить ліки менш ефективними і навіть може збільшити ризик згортання крові.

Молочні продукти

Відомо, що молочні продукти перешкоджають правильному засвоєнню організмом антибіотиків і роблять їх набагато менш ефективними. Якщо ви приймаєте ліки такого типу, ви повинні робити це за кілька годин до вживання молочних продуктів. Щоб у вашого організму було достатньо часу для засвоєння необхідних йому речовин.

Ковбасні вироби

Змішування ліків від бактеріальних інфекцій і в’яленого м’яса не дуже хороша річ. Ця суміш може викликати вкрай небезпечні скачки кров’яного тиску. Це пов’язано з тим, що в консервованому м’ясі міститься амінокислота тирамін.

Горіхи

Горіхи не слід вживати, якщо ви приймаєте ліки від щитовидної залози. Вони багаті клітковиною і можуть перешкодити вашому організму правильно засвоювати ліки. Ви повинні зробити все можливе, щоб уникнути горіхів і чого-небудь з високим вмістом клітковини.

Чорна солодка

Приймаючи ліки від серцевої недостатності, ви ніколи не повинні приймати чорну солодки. Це тому, що чорна солодка містить хімічну речовину, відоме як гліциризин.

Гліциризин — це хімічна речовина, яка може викликати нерегулярні серцебиття в поєднанні з дигоксином. Це може стати дуже серйозною проблемою.