ГоловнаНовини Здоров'яОсь яких продуктів варто уникати під час прийому ліків

Ось яких продуктів варто уникати під час прийому ліків

Ми всі приймаємо ліки, іноді або кожен день, в залежності від захворювання.

Банани

Якщо ви один з тих, хто вживає ліки, зверніть увагу на наведену нижче інформацію. Оскільки змішування ліків від певних захворювань або нездужань з наступними поширеними продуктами харчування викликає наслідки.

Звичайно, на ліках перераховані побічні ефекти і те, що ви не повинні робити при використанні ліків. Але ми часто не думаємо, що змішування ліків з певними продуктами, які ми їмо, може вступити в реакцію з цими ліками.

Це проблеми, які не вказані на зворотному боці наших упаковок таблеток і можуть бути небезпечними.

Певні продукти мають дуже несподівані ефекти при змішуванні зі специфічними ліками в організмі.

Читайте також:  Дієти та вітаміни: як брак компонентів впливає на здоров'я

Банани

Якщо ви приймаєте ліки від кров’яного тиску, Ви повинні уникати бананів. Банани багаті калієм. Ліки від кров’яного тиску збільшують кількість калію в організмі, а надлишок калію може викликати проблеми з серцем. Залежно від ступеня вашого здоров’я, банан може стати особливо серйозною проблемою.

Виноградний сік

Якщо ви приймаєте будь-які ліки від холестерину, вам не слід пити виноградний сік, а також грейпфрутовий. Це тому, що, як відомо, посилює дію цих ліків в кровотоці. Що може викликати підвищений ризик побічних ефектів.

Журавлинний сік

Журавлинного соку слід особливо уникати, якщо ви приймаєте будь-який антикоагулянт. Дослідження показали, що у людей, які п’ють журавлинний сік під час прийому цих препаратів, спостерігається різке розрідження крові. Така проблема може призвести до серйозних ускладнень здоров’я.

Читайте також:  Важливі правила харчування для жінок 30, 40, 50 років і 60+

Шпинат

Шпинат шкідливий для тих, хто приймає ліки від розрідження крові, так як він робить ліки менш ефективними і навіть може збільшити ризик згортання крові.

Молочні продукти

Відомо, що молочні продукти перешкоджають правильному засвоєнню організмом антибіотиків і роблять їх набагато менш ефективними. Якщо ви приймаєте ліки такого типу, ви повинні робити це за кілька годин до вживання молочних продуктів. Щоб у вашого організму було достатньо часу для засвоєння необхідних йому речовин.

Ковбасні вироби

Змішування ліків від бактеріальних інфекцій і в’яленого м’яса не дуже хороша річ. Ця суміш може викликати вкрай небезпечні скачки кров’яного тиску. Це пов’язано з тим, що в консервованому м’ясі міститься амінокислота тирамін.

Читайте також:  Названі продукти, які заважають схуднути

Горіхи

Горіхи не слід вживати, якщо ви приймаєте ліки від щитовидної залози. Вони багаті клітковиною і можуть перешкодити вашому організму правильно засвоювати ліки. Ви повинні зробити все можливе, щоб уникнути горіхів і чого-небудь з високим вмістом клітковини.

Чорна солодка

Приймаючи ліки від серцевої недостатності, ви ніколи не повинні приймати чорну солодки. Це тому, що чорна солодка містить хімічну речовину, відоме як гліциризин.

Гліциризин — це хімічна речовина, яка може викликати нерегулярні серцебиття в поєднанні з дигоксином. Це може стати дуже серйозною проблемою.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News