Експерти з медичного центру Health Line представили увазі 10 переваг вживання кабачків. Ключовим з них є захист від раку, але при цьому мають місце і маса інших переваг продукту, серед яких виведення токсинів з організму.

Ні для кого не є відкриттям, що практично всі овочі несуть користь для здоров’я. При цьому фахівці приділили особливу увагу кабачкам, які не втрачають своїх корисних властивостей при тривалому зберіганні. Один з бонусів – відсутність у складі холестерину і знижена калорійність, що робить цього родича огірка і гарбуза ідеальним помічником у зниженні ваги.

Ще одна перевага – дар природи за властивостями аналогічний губці, що поглинає токсини, виводячи їх з організму. Калій, що міститься в кабачках, активно працює на користь роботи серця, допомагаючи кровоносним судинам позбутися «поганого» холестерину. Людям з ослабленим імунітетом важливо знати, що мова йде і про підвищення стійкості до хвороботворних вірусів, бактерій, грибків та інших патогенних мікроорганізмів.

У списку переваг вживання кабачків і вплив на рівень цукру в крові в позитивному ключі. Експерти з Health Line порадили особливо літнім людям додати їх в раціон, тому що здійснюється поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Не менш важливо і те, що цей продукт знижує ризик розвитку атеросклерозу.

Антиоксиданти, які містяться в кабачках ведуть боротьбу з ростом ракових клітин, що важливо взяти до уваги. Серед інших переваг вживання: поліпшення роботи нирок, нормалізація кров’яного тиску і виведенню зайвої рідини з організму.