Дієтолог Олена Будкова розповіла, що означають ті чи інші сигнали організму. Кожна така потреба вказує на певну проблему зі здоров’ям.

Наприклад, коли хочеться солоденького, це свідчить про нервове виснаження. У разі, коли організм вимагає солодощів, можна з’їсти гіркий шоколад або мед. При цьому може бути й інша ситуація, коли виникає пристрасне бажання з’їсти солоних огірків. Ця потреба може вказувати на запальні процеси або можливу інфекцію. В такому випадку дієтолог рекомендує звернутися до лікаря і перевірити своє здоров’я. Якщо хочеться прісної їжі, можливо, у людини розвивається гастрит. На проблеми з ЖКГ може вказувати також потреба в гострій їжі. Бажання поласувати чимось кисленьким вказує на необхідність стимулювати роботу жовчного міхура і печінки. В такому випадку може допомогти звичайний лимон.

Читайте також:  Нездатність стояти на одній нозі у певному віці означає ризик смерті

Ще одним важливим сигналом для людини є суха шкіра. Це означає, що організм відчуває нестачу у вітаміні Е. Заповнити його недолік можна, включивши в раціон горіхи, рибу і рослинні олії. У разі якщо нігті і волосся стають ламкими, в організмі може спостерігатися нестача кальцію і вітамінів групи В. Заповнити нестачу цих речовин можна за рахунок вживання каш і цільнозернового хліба.

Кровоточивість ясен вказує не брак вітаміну С. Позбутися від проблеми допоможуть цитрусові, чорна смородина і відвар шипшини. У разі, якщо спостерігається порушення сну, організм, ймовірно, потребує заповнення магнію і калію. При такій проблемі слід додати в раціон курагу, чорнослив і буряк.

Читайте також:  Медик назвала відповідні сезонні продукти для підтримки імунітету