Зарубіжні медики перерахували ризики для здоров’я від надмірного вживання заморожених продуктів, що пов’язано з їх перевагою на тлі спалаху коронавірусу. Одним з результатів є підвищення ймовірності розвитку раку.

Суть в тому, що консерванти, які додаються в заморожені продукти, такі як кукурудзяний сироп, проявляють канцерогенні тенденції, що є головним фактором, що сприяє розвитку онкологічного захворювання. Зокрема, було доведено, що хот-доги і сосиски підвищують цю ймовірність більш, ніж на 65%. У цьому ж списку негативних факторів – шанс на діагностування цукрового діабету, так як такий вид їжі містить крохмаль – це в основному полімер, який є частиною ланцюга глюкози. Попадання його в організм в надмірній кількості може не тільки привести до метаболічних порушень, а й пошкодити паралельно тканини тіла.

Ще один негативний наслідок – підвищення ризику гіпертонії, так як заморожені продукти мають високу концентрацію цукру і солі, що може привести до стрибків артеріального тиску. Сюди ж відносяться хвороби серця за рахунок вмісту в такій їжі трансжирів, здатних закупорити артерії, а значить, – порушити роботу життєво важливого органу. Неприємну картину доповнює і підвищений рівень “поганого” холестерину.

“Перейдіть на більш здоровий спосіб життя. Купуйте свіжі фрукти та овочі. Якщо ви не можете повністю відмовитися від заморожених продуктів, спробуйте купити варіанти, марковані низьким вмістом натрію, мають і більш низький термін придатності. Це означатиме, що вони мають порівняно менше консервантів”, – підсумували медики.