ГоловнаНовини Здоров'яПомилка, яку майже всі допускають при дезінфекції будинку

Помилка, яку майже всі допускають при дезінфекції будинку

Багато з нас на тлі пандемії коронавірусу стали приділяти підвищену увагу питанням чистоти і дезінфекції будинку, проте не всі це роблять правильно.

Дезінфекція приміщення

Про головну помилку, яку люди допускають, намагаючись знищити в своєму будинку інфекцію, розповів фахівець з біологічної дезінфекції з Австралії Корі Чалмер. За його словами, ми вважаємо, що «вологе прибирання» і «дезінфекція» — це одне і те ж, але все не так просто.

Отже, щоб знезаразити квартиру, потрібно спочатку пройтися по всіх поверхнях ганчіркою, змоченою мильною водою, і тільки потім наносити дезінфікуючий засіб. Саме в такому порядку, підкреслює експерт.

Читайте також:  Вірусолог: яких інфекцій потрібно боятися більше, ніж коронавірусу

Ми забуваємо, що скупчення бактерій утворює так звану біоплівку, що перешкоджає проникненню дезінфікуючих засобів, нагадує Чалмер.

– Спочатку необхідно видалити шар мікробів, з чим добре впорається звичайне мило, а потім хімічна речовина зможе ефективно знищити будь—які віруси або бактерії, котрі залишилися, – зазначає він.

При цьому після кожного застосування ганчірку потрібно ретельно прополоскати. Після нанесення дезинфікуючого засобу слід почекати кілька хвилин, щоб воно подіяло.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News