Кожен має кращий спосіб сну, проте лікар попередив, що одна конкретна поза може викликати біль у суглобах та інші проблеми зі здоров’ям.

Сон відіграє надзвичайно важливу роль у нашому здоров’ї та добробуті. Без достатньої кількості ми намагаємося функціонувати як фізично, так і розумово. Але проблеми може викликати не тільки нестачу сну, а й становище, в якому ви спите.

Біль у спині та сон можуть існувати у постійному циклі. Якщо у вас є біль у спині, можливо, ви недосипаєте, тому що прокидаєтеся від болю, а недолік сну також може сприяти болю в спині, тому що у вашого тіла недостатньо часу для відновлення тканин під час сну.

Недавнє дослідження показало, що життя з хронічним болем може коштувати людині 42 хвилини сну, а епізоди гострого болю можуть коштувати 14 хвилин сну. Сон на животі — одна з найгірших поз при болях у спині, оскільки вона чинить неприродний тиск на хребет.

Сон на животі змушує вашу шию повертатися праворуч або ліворуч, і це положення може порушити потік крові, лімфи та спинномозкової рідини і може спричинити біль у суглобах. Якщо вам важко спати на спині, сон на боці або сон у позі ембріона краще, ніж сон на животі.

Сплячим на боці, які не можуть перейти на сон на спині, рекомендується використовувати подушку між колінами, яка вирівнює згинач стегна і нейтралізує хребет.

Сон на спині – найбільш рекомендоване положення, тому що хребці на спині можуть природно вирівнятися в нейтральному положенні без вигинів або вигинів.

Сон на спині може бути кориснішим для хребта, тоді як сон на правому боці корисний для серця. Сон на животі – єдина поза, яка вважається нездоровою, оскільки вона дуже навантажує хребет.