Ви можете знизити ризик ранньої смерті і навіть схуднути, почавши регулярно вживати на сніданок яйця. Про це розповіли відомі у Великобританії дієтологи Джульєтта Келлоу і Сара Брюер.

Щоб жити довше, наукові фахівці радять дотримуватися комплексних заходів-вживати здорову їжу і виконувати фізичні вправи. Дієтологи рекомендують в якості кращої простої їжі на сніданок, що допомагає запобігти ранню смерть, курячі яйця.

“Невелика зміна повсякденного раціону може допомогти збільшити тривалість життя. Один з найпростіших способів знизити ймовірність передчасної смерті-додати яйця в своє меню”, – наводиться їхня думка В Express.

Дієтологи стверджують, що яйця – це «дивовижна їжа», з якою пов’язаний цілий ряд переваг для здоров’я.

  • Продукт містить безліч поживних речовин, які збільшують м’язову масу і продовжують відчуття ситості, що захищає від переїдання, допомагає худнути, підтримувати вагу.
  • Насиченість вітаміном B12 робить яйця дуже гарною їжею для збереження психічного здоров’я.
  • Також вони містять вітамін А, життєво важливий для зору.
  • Дають організму лютеїн, антиоксидант з групи каротиноїдів, який мінімізує вікові процеси погіршення зору, підсилює захист організму від хвороб, викликаних стресорами, такими як серцевий напад, метаболічний синдром, інсульт.

“Вживання цієї простої їжі на сніданок забезпечує підтримку хорошого здоров’я і профілактику багатьох вікових захворювань. Їх позитивний вплив на втрату ваги, пам’ять, стан м’язів, очей і кісток підтверджує, що яйця – один з кращих варіантів білкової їжі у вашому меню”, – заявили дієтологи Келлоу і Брюер.

Щоб жити довше, вони радять вживати шість яєць щотижня. Фахівці констатують, що яйця можуть мати високий вміст холестерину, проте сучасні дослідження показують: хослестерин, що міститься в їжі, зазвичай мало впливає на рівень холестерину в крові або ризик серцевих захворювань.

Іншим продуктом, який дієтологи порекомендували з’їдати на сніданок для зниження ризику смерті, є авокадо. За їхніми словами, необхідно вживати половину авокадо три-чотири рази на тиждень.