Ви можете знизити ризик ранньої смерті і навіть схуднути, почавши регулярно вживати на сніданок яйця. Про це розповіли відомі у Великобританії дієтологи Джульєтта Келлоу і Сара Брюер.

Щоб жити довше, наукові фахівці радять дотримуватися комплексних заходів-вживати здорову їжу і виконувати фізичні вправи. Дієтологи рекомендують в якості кращої простої їжі на сніданок, що допомагає запобігти ранню смерть, курячі яйця.

“Невелика зміна повсякденного раціону може допомогти збільшити тривалість життя. Один з найпростіших способів знизити ймовірність передчасної смерті-додати яйця в своє меню”, – наводиться їхня думка В Express.

Дієтологи стверджують, що яйця – це «дивовижна їжа», з якою пов’язаний цілий ряд переваг для здоров’я.

  • Продукт містить безліч поживних речовин, які збільшують м’язову масу і продовжують відчуття ситості, що захищає від переїдання, допомагає худнути, підтримувати вагу.
  • Насиченість вітаміном B12 робить яйця дуже гарною їжею для збереження психічного здоров’я.
  • Також вони містять вітамін А, життєво важливий для зору.
  • Дають організму лютеїн, антиоксидант з групи каротиноїдів, який мінімізує вікові процеси погіршення зору, підсилює захист організму від хвороб, викликаних стресорами, такими як серцевий напад, метаболічний синдром, інсульт.
Читайте також:  Ця комбінація напоїв смертельно небезпечна

“Вживання цієї простої їжі на сніданок забезпечує підтримку хорошого здоров’я і профілактику багатьох вікових захворювань. Їх позитивний вплив на втрату ваги, пам’ять, стан м’язів, очей і кісток підтверджує, що яйця – один з кращих варіантів білкової їжі у вашому меню”, – заявили дієтологи Келлоу і Брюер.

Щоб жити довше, вони радять вживати шість яєць щотижня. Фахівці констатують, що яйця можуть мати високий вміст холестерину, проте сучасні дослідження показують: хослестерин, що міститься в їжі, зазвичай мало впливає на рівень холестерину в крові або ризик серцевих захворювань.

Іншим продуктом, який дієтологи порекомендували з’їдати на сніданок для зниження ризику смерті, є авокадо. За їхніми словами, необхідно вживати половину авокадо три-чотири рази на тиждень.

Читайте також:  Чому бородавки не можна видаляти без участі лікарів