Вчені неодноразово заявляють про те, що розвиток багатьох хвороб у великій мірі залежить від того, який спосіб життя веде людина. Одним з ключових факторів, що впливають на здоров’я, є харчування.

Дослідники наділяють деякі продукти властивостями, здатними запобігти або знизити шанси на появу небезпечних недуг. Таким, наприклад, є зелений чай.

Споживання зеленого чаю пов’язане зі зниженням розвитку великої кількості захворювань, включаючи рак, зокрема рак легенів і яєчників, хвороби серцево-судинної системи та інсульт.

Про це в інтерв’ю виданню Nihon Keizai розповів японський дослідник, доктор сільськогосподарських наук ЕІТІ Фукусіма, посилаючись на недавні роботи вчених.

Читайте також:  Названо три групи продуктів, які знижують холестерин

За його словами, це пов’язано з тим, що в зеленому чаї міститься велика кількість катехінів. “Поліфеноли, які зберігаються в зеленому чаї, називаються чайними катехінами. Вони мають сильну антиоксидантну дію”, – пояснив фахівець.

Він також зазначив, що поліфеноли у великій кількості містяться в каві, червоному вині і какао.

Експерт також розповів про недавній метааналіз численних досліджень, який показав, що, чим вище щоденне споживання зеленого чаю, тим нижче ризик зниження когнітивних функцій.

В одному з експериментів участь взяли 13000 японців. За результатами спостереження за ними з’ясувалося, що ті, хто пив п’ять і більше чашок зеленого чаю в день, мали найменший ризик розвитку деменції в порівнянні з японцями, які вживали менше однієї чашки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News