Вчені, що представляють Американську академію медицини, розповіли, що, якщо часто вживати каву, можна зіткнутися з виникненням панічних атак. Це відбувається в результаті сильного впливу напою на нервові клітини організму.

Наукові співробітники прийшли до висновку, що негативний стан може бути побічним ефектом напою. Лікарі заявили, в результаті зловживання кавою може виникнути прискорене серцебиття.

З цієї причини не варто забувати про втамування спраги після даного напою. Можна додати в раціон чай. За рахунок цього зменшується доза вживаного протягом доби кофеїну.

Бертіл Фредхольм, який є професором, повідомив, відчуття тривожності здатне виникати, якщо випити кілька чашок кави за день. Ознаки дискомфорту розвиваються у людей, які волію дотримуватися даного графіка вживання напою регулярно.

Спочатку людина відчуває дратівливість. Також згодом може виникати сильний психологічний дискомфорт.

Незважаючи на побічну дію, кава володіє величезною кількістю хороших властивостей. Він зменшує ризик виникнення злоякісних пухлин і благотворно позначається на здоров’ї людини. Щоб отримати користь від напою, рекомендується вживати його на постійній основі, але важливо обмежувати добову дозу.

Джерело: Eat This, Not That