Медичне страхування – це один з видів страхування, яке дозоляє сплатити призначення лікаря, ліки, консультацію та різноманітні дослідження. В Україні цей ринок дуже обмежений. Зараз можна знайти такі варіанти страхування: добровільне, страховка для виїзду за кордон, корпоративне Медичне страхування.

Поради для клієнта страхової компанії

Якість медичного обслуговування стало мірилом життя. Зростання добробуту викликає гігантський попит на нові медичні послуги, а це, своєю чергою, стимулює розвиток науки та технологій. Охорона здоров’я стала однією з найбільших у світі галузей.

На що звернути увагу, обираючи страхову компанію:

  • Умови. Уважно вивчіть умови на Медичне страхування для фізичних осіб. Вимагайте повного варіанту договору, оскільки на бланку договору прописано далеко не все. Особливу увагу приділіть пункту, де наведено ознаки страхового випадку. Вивчіть, на що страховка не поширюється. Уточніть у представника компанії процедуру відшкодування збитків у різних ситуаціях, розпитайте про терміни.
  • Ліцензія. У компанії обов’язково має бути ліцензія на конкретний вид страхування. Перевірте, чи є ліцензія саме на той вид, який вам потрібен.
  • Страхові тарифи повинні відповідати вимогам законодавства. Дуже низькі тарифи можуть бути ознакою шахрайства. Орієнтовну вартість поліса можна розрахувати онлайн на сайті страхової компанії. Порахуйте вартість на сайтах різних компаній, звірте цифри. Зверніть увагу, чим більше ризиків передбачено у договорі, тим вища ціна страховки.
  • Репутація. Орієнтуйтесь на відомі компанії з гарною репутацією, які давно працюють на ринку. Опитайте знайомих, прочитайте відгуки в інтернеті.

Страхування

Чи потрібне українцям обов’язкове медичне страхування?

Було б наївно стверджувати, що якість медичних послуг залежить лише від багатства нації. Повністю вирішити проблему не можуть навіть найбагатші країни. Через кадрові зміни у Верховній Раді, керівники служб та міністерств не висувають прогнозів щодо того, коли в Україні приймуть закон про обов’язкове Медичне страхування. Поки цього не сталося, українцям варто самостійно подбати про своє здоров’я та лікування. У цьому допоможе компанія friendly Medicine.

Які витрати покриває страхування з friendly Medicine:

  • Перелік аналізів за призначенням спеціаліста
  • Процедури, які призначить лікар
  • Перебування в палаті та харчування

Розрив у рівні медицини між розвиненими країнами та рештою світу збільшується настільки швидко, що час говорити про непереборний бар’єр. З’явився навіть новий термін “медичні біженці”. Це громадяни неблагополучних країн, які просять притулок для того, щоб під час розгляду прохання отримати медичну допомогу, недоступну у їхній країні.

*На правах реклами