Небажання щось робити може сигналізувати про серйозне захворювання.

Не встигли люди звикнутися з думкою, що лінь — природна захисна функція організму, що захищає його від безглуздої роботи, як виявилося, що в ній таїться небезпека. Про це попередив психіатр-психоаналітик Павло Качалов.

В ефірі радіо Sputnik фахівець розповів, що звичайну лінь легко переплутати з хворобливим станом, коли небажання виконувати навіть найнеобхіднішу роботу свідчить про серйозне захворювання, що вимагає звернення до лікаря. Качалов називає такий хворобливий стан депресією.

Про настання його можна судити по тому, що діяльний перш людина раптово змінився і вже не тільки не хоче, але і не в силах змусити себе робити найпростіші зусилля. Це свідчить про те, що йому необхідна допомога психіатра або антидепресанти. “Якщо це стає повторюваною проблемою, допоможе лікування”, – пояснив Качалов.

Про оригінальний і простий у виконанні спосіб впоратися з нерозв’язною ситуацією розповів раніше психіатр Юрій Вяльба. Він порадив під час емоційного піку, коли не видно шляхів вирішення, просто кричати. Не на когось конкретно, а на проблему. За його запевненням, крик допомагає вирішити неабияку частку внутрішніх конфліктів.

Джерело: МедікФорум