ГоловнаНовини Здоров'яП’ять симптомів раку, які ігнорують багато хворих

П’ять симптомів раку, які ігнорують багато хворих

Медики перерахували симптоми, які можуть говорити про дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Але багато людей довгий час не звертають на них уваги.

Кашель

Фахівці з європейського центру профілактики раку назвали симптоми, які багато людей помилково вважають нешкідливими, тоді як насправді вони можуть бути проявами раку та інших вкрай небезпечних хвороб.

Насторожити повинна постійно підвищена температура. Якщо ви не застуджені або немає інших причин, через які може триматися температура 37-37, 5 градусів протягом декількох тижнів, потрібно звернутися до лікаря. Це може бути ознакою прихованої інфекції або раку, але частіше причини виявляються куди більш нешкідливими.

Читайте також:  Як бути здоровим і красивим, не витрачаючи на це багато грошей

Кашель, який не проходить більше двох тижнів навіть при вживанні ліків, обов’язково повинен стати приводом для візиту до лікаря. Тим більше, якщо він супроводжується болем у грудях або будь-якими іншими симптомами з боку органів дихання – хрипи, задишка, кровохаркання.

Потрібно звернутися до лікаря, якщо вас постійно мучить печія. Після деяких страв або сильний стрес може виникнути печія, але якщо ви стикаєтеся з нею мало не після кожного прийому їжі і навіть між ними, варто пройти обстеження. Так може проявлятися рак стравоходу або горла, а також захворювання слизової, які теж можуть бути дуже небезпечними.

Читайте також:  Лікар-дієтолог назвала напої, які небезпечно вживати у спеку

Лімфатичні вузли в нормі не повинні бути запалені або збільшені. Вони можуть збільшуватися на тлі запальних процесів, але, якщо у вас немає ніяких ознак інфекції, а лімфовузли залишаються набряклими більше тижня, потрібно відвідати лікаря.

Не можна залишати без уваги кров в сечі і стільці, а також будь-які кровотечі, яких в нормі бути не повинно. Якщо у вас кожен день йде кров з носа, на шкірі з’являються виразки або синці, потрібно терміново пройти обстеження. Вагінальні кровотечі, що не відносяться до менструації, теж потрібно обговорити з лікарем.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News