Відомий факт, що сніданок – найважливіший прийом їжі. Ранкові страви можуть бути абсолютно різними, але експерти рекомендують не забувати про свіжі фрукти. Для цього є кілька вагомих причин.

Фрукти – найкращі натуральні джерела енергії та поживних речовин. Згідно з дослідженнями, вони містять всі необхідні вітаміни, мінерали та фітохімічні сполуки, які допомагають боротися з хворобами.

Завдяки таким вітамінам, як А, С і Е, а також цинку і калію, зміцнюється імунітет і знижується ризик виникнення серцевих захворювань, діабету 2 типу, інсульту, і деяких видів раку. Крім того, вони допомагають уникнути підвищеного кров’яного тиску.

Фрукти не тільки насичують організм поживними речовинами, але і добре втамовують голод. Їх вживання на сніданок сприяє створенню балансу між усіма макроелементами: вуглеводами, білками і жирами. Цей корисний некалорійний елемент сніданку також допомагає контролювати вагу, пише MegaStar.

З’ясувалося, що деякі фрукти і ягоди позитивно впливають на роботу головного мозку. Згідно з дослідженнями, флавоноїд фізетин, що міститься в полуниці, захищає нейрони від загибелі і очищає сигнальні шляхи в нейронній мережі, що покращує пам’ять. Однак не рекомендується вживати фруктові соки, тому що в них відсутня клітковина і міститься велика кількість цукру.