Користь вітамінів і їх природні джерела, які легко купити в магазині або виростити на городі.

Вітамін А

Його також називають бета-каротином. Корисний тим, що захищає клітини від пошкоджень, гальмує дегенеративні недуги і старіння. Важливий для зору, шкіри, слизової.

Вітаміном А багаті тріска, палтус, м’ясо, печінку, яйця, нирки, сир і молоко. Але їсти ці продукти потрібно помірно через вміст в них насичених жирів.

Вітаміни В

Це ціла група вітамінів. Всі вони допомагають перетворювати з’їдену людиною в їжу в енергію, що важливо для нормальної роботи всіх органів. Вони також важливі для зміцнення імунітету. Однак, кожен вітамін з групи В є особливим. Наприклад, вітамін В9 (фолієва кислота) знижує ризик розвитку раку.

Читайте також:  Названо продукти, які допомагають схуднути

Багато вітамінів групи В в свіжих овочі, печінку, яйцях і злаках.

Вітамін С

Про важливість цього вітаміну ми знаємо з дитинства. Він потрібен нам для нормального росту і розвитку. Вітамін С важливий при загоєнні ранок, не дає клітинам окислятся, знижує ризик запальних процесів, інтоксикації, підвищує імунітет.

Відшукати вітамін С можна в ківі, цитрусових, помідорах, дині, болгарському перці, суниці, броколі, малині, журавлині, чорниці, ананасах, цвітній капусті та інших овочах і фруктах.

Продовження на наступній сторінці: 1 2