Якщо ви хочете почати свій день з максимально здорового напою, то вибирайте сік з криваво червоних апельсинів. Він насичений антоціанінами, які зміцнюють серцево-судинне здоров’я і когнітивний функціонал.

Десятиліттями ми чули про те, що апельсини і апельсиновий сік дуже корисні для здоров’я. Але в свідомості більшості з нас апельсини-це традиційно помаранчеві фрукти.

Однак їх криваво-червоний різновид є набагато більш корисним, якщо судити за вмістом антиоксидантів. Експерти стверджують, що червоні апельсини, які ростуть в регіоні Середземномор’я, насичені антоціанінами. Це натуральні компоненти, також в безлічі містяться в синіх або червоних ягодах і червоній картоплі.

Читайте також:  Кожен хот-дог скорочує тривалість вашого життя на півгодини - вчені

Антоціаніни пов’язані з поліпшенням серцево-судинного здоров’я, запобіганням раку і поліпшенням когнітивного функціоналу. Саме тому включення червоного апельсинового соку може надати вельми помітний вплив на здоров’я і вагу людини.

На жаль, досить складно купувати свіжі червоні апельсини, і саме тому вчені пропонують їх сік. Він є більш доступним і одночасно корисним для серцево-судинного здоров’я і профілактики пухлин. Дослідження на мишах із зайвою вагою показували, що саме цей різновид апельсинового соку допомагає різко схуднути, в порівнянні з водою або звичайним апельсиновим соком, пише The Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News