Чоловіки і жінки, що вживають по склянці пива в день, мають багато шансів стати довгожителями, що показало нове дослідження, проведене вченими Маастрихтського університету в Нідерландах.

Автори даної роботи виявили значну позитивну кореляцію між регулярним прийомом помірної кількості пива (приблизно стакан в день) і довголіттям після того, як проаналізували звички 5 500 чоловік, що спостерігаються протягом двадцяти років.

Згідно з отриманими результатами, представники сильної статі, які регулярно випивають по склянці пива, мають на 81% більше шансів дожити до свого 100-річчя. У жінок споживання пінного напою збільшує ймовірність стати довгожителем майже на 30%.

Читайте також:  Названо симптоми пухлини мозку, які небезпечно ігнорувати

На думку дослідників, їх знахідка підтверджує справедливість гіпотези про те, що вживання малих доз алкоголю може бути корисним для здоров’я серця. У той же час вони підкреслюють: ці дані не означають, що непитущій людині потрібно міняти свій спосіб життя і пробувати спиртне. Немає ніяких наукових доказів того, що люди, які не п’ють алкоголь, повинні починати робити це на благо свого здоров’я.

Вчені нагадали про правила споживання алкоголю, які рекомендовані національною службою охорони здоров’я (NHS). Відповідно до них, щоб уникнути проблем зі здоров’ям людина не повинна вживати більше 14 одиниць алкоголю в тиждень – це приблизно 12 склянок пива або 6 стандартних келихів вина.

Читайте також:  Натуральні засоби проти безсоння