Ми це те , що ми їмо , як говорили наші давні предки , які були праві . Розумно підібране харчування може допомогти людині впоратися з самими різними проблемами , включаючи і депресію.

1 . Темно-зелені листові овочі

Від шпинату , буряка і капусти до салату латук і брокколі – всі вони містять велику кількість вітаміну В і фолатів , вкрай необхідних для роботи клітин мозку і лікування депресії. А брак цих речовин посилює небезпеку цього психічного розладу.
 
2 . Боби

У будь-яких бобах містяться інгредієнти , що підвищують настрій , такі як фолати , кальцій , мідь , магній , залізо і цинк. Фолати також захищають від гомоцистеїну – компонента , який руйнує пам’ять. У бобах є і антиоксиданти , начебто сапоніни і фітостероли , які захищають від раку.
 
3 . Зародки пшениці

Півкухля зародків пшениці забезпечують 100 % денної потреби в фолієвій кислоті , 50 % потреб в магнії , цинку і вітаміні Е. До речі , цей вітамін навіть дозволяє знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера.
 
4 . Ягоди

Вони насичені вітаміном В, С , антиоксидантами , начебто флавоноїдами і ресвератолом , а також 40 різними антоціанінами .
 
5 . Лосось

Багатий білками , вітаміном В, калієм і антиоксидантом астаксантіном . Вхідні до складу лосося жирні кислоти Омега-3 ефективно підвищують настрій , роблять розум гострішим.
 
6 . Кавун

Відмінний продукт для покращення фізичного і психічного здоров’я. У кавунах більше лікопіну , ніж у томатах , зате майже повністю відсутній холестерин і сіль.
 
7 . Цитрусові

Вітамін С – важливе джерело енергії , так як він допомагає абсорбувати залізо і підтримувати нормальний рівень червоних кров’яних тілець , які переносять кисень по всьому тілу , включаючи і мозок. А це дуже важливо при лікуванні депресії.
 
8 . Морква

Навіть маленька морквина забезпечує п’ять щодня необхідних нам доз бета-каротину – антиоксиданту, що захищає мозок від пошкоджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 ШКІДЛИВИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ СНІДАНКУ