Багато фахівців вважають, що серед натуральних продуктів «шкода» і «користь» – досить відносні поняття. Будь-який продукт при надмірному вживанні може нашкодити.

Дієтологиня розповіла, які калорійні продукти можна їсти, не побоюючись за фігуру. Ці продукти не тільки добре насичують і задовольняють відчуття голоду – вони дійсно йдуть на користь організму і сприяють схудненню. Які це продукти?

Горіхи. Їх, на думку дієтолога, слід вживати щодня, але в розумних межах. Пара жмень в якості перекусу принесе багато користі здоров’ю і дозволить схуднути. Американські дослідження підтвердили, що, люди які включили в свій раціон горіхи на регулярній основі, з часом трохи скидають у вазі, навіть без змін способу життя.

Читайте також:  Три столітні люди поділилися секретами довголіття

Крім того горіхи дуже корисний продукт. У них міститься багато жирів зміцнюють імунітет і нормалізують роботу серцево-судинної системи. Оскільки горіхи все ж дуже калорійні, їх рекомендується їсти приблизно по 30 грамів в день.

Оливкова олія. В ідеалі вона повинно бути холодного віджиму. Оливкова олія знижує ризик серцево-судинних захворювань, сприяє схудненню і покращує функції мозкових нейронів. В оливковій олії величезна кількість корисних жирів і жиророзчинних вітамінів. Дослідження показують, що заправлений олією салат зі свіжих овочів приносить більше користі, ніж якщо відмовитися від такої заправки – олія допомагає краще засвоювати корисні речовини.

Читайте також:  Названо найнебезпечнішу для здоров'я рибу

Авокадо. Як зазначає фахівець, авокадо багатий жирними кислотами, а також містить мідь і вітамін K. Всі ці мікроелементи позитивно впливають на роботу серця і сприяють поліпшенню процесу засвоєння жиророзчинних вітамінів з інших продуктів. Це досить калорійний фрукт, який добре допомагає впоратися з голодом. Їм можна замінити будь-який звичний перекус.