Щоб їсти менше солодкого, включіть в раціон більше білка-це одна зі змін в способі життя, які допомагають поліпшити контроль над споживанням цукру.

Тяга до солодкого може стати повсякденною звичкою, але допускати цього не можна – регулярне споживання продуктів, які містять цукор асоціюється з розвитком цілого ряду порушень в роботі організму, шкодить судинах, підшлунковій, печінці. Щоб їсти менше солодкого, дієтологи рекомендують ввести в свій повсякденний спосіб життя три зміни, про це повідомляє журнал Freundin (Німеччина).

Відмовитися від продуктів і напоїв з штучними підсолоджувачами. Така продукція, за словами експертів, часто містить позначки про те, що вона знежирена або низькокалорійна. У її складі практично завжди містяться підсолоджувачі, штучні ароматизатори та добавки, при засвоєнні яких підвищується ризик метаболічних порушень і може ще більше хотітися «чогось солоденького».

Читайте також:  Дерматолог розкрила спосіб, який дозволить прискорити ріст волосся

Замінити білий цукор розумною альтернативою. Візьміть порцію сиру або натурального йогурту, додайте шматочки фруктів або ягід – це дасть приємне відчуття солодкого смаку, але рівень глюкози в крові не підвищиться так різко і стрімко, як це відбувається при споживанні солодощів.

Також хорошими натуральними підсолоджувачами є екстракт ванілі і кориця, які можна додавати в каву або смузі, не вдаючись до використання білого цукру.

Змінити раціон. Бажання їсти солодке посилюється, коли вживається багато бідних поживними речовинами продуктів, що складаються тільки з простих вуглеводів і насичених жирних кислот. Щоб тяга до ласощів стала меншою, в раціоні має бути більше продуктів, багатих білком і клітковиною – вони насичують на довгий час, запобігають різкі коливання рівня цукру в крові, що провокують загострення апетиту, в тому числі до всього солодкого.

Читайте також:  Названо головну шкоду для здоров'я від загартовування