Включивши в раціон ці прості продукти і скоротивши споживання солодкої, жирної їжі, ви можете домогтися зменшення жирових відкладень на животі за чотири тижні, стверджують фахівці.

Надлишковий жир на животі може збільшити ризик розвитку хвороб серця, гіпертонії, діабету, деяких видів раку. Щоб зменшити його скупчення в цій частині тіла, дієтологи рекомендують відмовитися від солодких оброблених виробів, газованих напоїв і включити в своє харчування чотири простих продукти, які допомагають зменшити жир на животі за чотири тижні. Про це пише The Health Site.

Банани (не надто зрілі). Є відмінним джерелом клітковини, яка надовго насичує: вживаючи їх, ви будете менш схильні перекушувати протягом дня. Крім того, продукт містить багато калію – мінералу, який обмежує кількість натрію в тілі, запобігає набрякам, підвищує швидкість метаболізму. Найкорисніший спосіб вживати банани для зменшення жиру: з’їдати один плід перед тренуванням.

Читайте також:  Доктор Комаровський розповів, як уникнути інфаркту в 30 років

Цільні зерна. Продукт ефективно підтримує низький рівень інсуліну в організмі. Це сприяє скороченню жирових клітин, допомагає швидше худнути.

Цитрусові. Містять багато вітаміну С, який прискорює жировий обмін речовин і виведення надлишків жиру з організму. Дослідження, проведене фахівцями Університету штату Арізона, показало: вживання апельсинів допомагає спалювати на 20% більше жиру при заняттях спортом.

Грецький йогурт. Його вживання стабілізує рівень інсуліну – гормону, висока концентрація якого змушує організм накопичувати калорії у вигляді відкладень жиру (в першу чергу, на животі). Стабільно низький вміст інсуліну може допомогти втратити значну кількість ваги, відзначають експерти.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News